Домівка > міжнародне співробітництво, сприятливе середовище > Форум з питань управління Інтернетом

Форум з питань управління Інтернетом

Генеральний секретар ООН 18 липня 2006 року оголосив про проведення Форуму з питань управління Інтернетом. Форум заплановано провести в Афінах з 30 жовтня по 2 листопада 2006 року.

 • Програма форуму
 • Внески
 • Очікуваний результат
 • Формат зустрічей
 • Загальні сесії
 • Підсумки і огляди
 • Засідання секцій
 • Підготовлені повідомлення
 • Участь
 • Комунікаційні технології / дистанційна участь
 • Електронні журнали
 • Плаза

Програма форуму

Форум буде проведено протягом чотирьох днів.

У відповідності з Туніською програмою для інформаційного суспільства, загальною темою форуму визначена тема “Управління Інтернетом для розвитку”, при цьому підвищення компетентності визначено в якості “перехресного” пріоритету.

В перший день вранці відбудеться церемонія відкриття. Після обіду буде проведено загальну сесію з політичним діалогом за участю багатьох заінтересованих сторін для визначення сфери спільних тем для подальших дискусій протягом наступних трьох днів.

На другий день буде розглянуто широке питання відкритості і безпеки

 • Відкритість – свобода слова, вільного потоку інформації, ідей і знань (очікується, що під час сесії будуть розглянуті наступні питання: вільний потік інформації, свобода слова, надання достатніх повноважень і доступ до знань)
 • Безпека – створення довіри шляхом співробітництва (очікується, що під час сесії будуть розглянуті наступні питання: захист користувачів від спаму, фішінгу і вірусів, із одночасним захистом недоторканості приватного життя).

На третій день будуть розглянуті питання різноманіття і доступу.

 • Різноманіття – сприяння багатомовності і місцевому контенту (очікується, що під час сесії будуть розглянуті наступні питання: багатомовність, включаючи IDN – міжнародні імена доменів, які включатимуть літери місцевих алфавітів, а також питання місцевого контенту).
 • Доступ – можливість підключення до Інтернету: політика і вартість (очікується, що під час сесії будуть розглянуті наступні питання: вартість міжз’єднань, експлуатаційна і технічна сумісність та відкриті стандарти).

Під час четвертого дня буде оглянута робота попередніх трьох днів із заслуховуванням підсумкового виступу Головуючого.

 • Засідання включатиме сесію із мікрофонами у залі, під час якої будуть підбиті підсумки Афінської зустрічі, зроблено огляд методів роботи Форуму з питань управління Інтернетом і поставлено завдання для наступної зустрічі і порядку денного для Ріо де Жанейро.
 • Засідання включатиме окрему дискусію для молодих учасників, які оглянуть нові виникаючі питання та питання, що турбують молодь, як з технологічної точки зору, так і з точки зору державної політики.

Питання про “підвищення компетентності” буде перехресним пріоритетом під час цих сесій.

Внески

В якості частини підготовки процесу підготовки зустрічі було внесено запит про надання внесків по окремих темах і підтемах. Секретаріат на основі усіх внесків підготує узагальнюючий документ, який буде перекладено на всі мови офіційні ООН і внесено на зустрічі в якості офіційного документа конференції. Щоб надати достатньо часу для підготовки узагальнюючого документа і перекладів, кінцевим терміном подання внесків було визначено 2 серпня.

Документи, подані після 2 серпня, будуть включені на веб-сайті ФУІ, але не будуть включені до узагальнюючого документа.

Всі подані документи будуть доступні на веб-сайті ФУІ на своїх оригінальних мовах. Подавачі заохочуються надавати переклади своїх власних текстів на інші мови.

Очікуваний результат

Результатом зустрічі будуть звіти про окремі сесії а також про засідання в цілому. Договірних текстів, таких як рішення або резолюції, не буде. Можливо, що Головуючий захоче зробити підсумок зустрічі. Звіт про зустріч буде подано Генеральному секретареві ООН та буде доступним на веб-сайті.

Крім того, всі матеріали, які були використані як внесок в цю зустріч, будуть залишатися записаними на веб-сайті ФУІ.

Як третій можливий результат, в Афінах можливо виникнуть “динамічні коаліції”, такі як групи установ або людей, які погодяться здійснити якусь ініціативу, починаючи з інавгураційної зустрічі ФУІ.

Формат зустрічей

Формат зустрічей буде гнучким і задуманий таким, що включатиме основні доповіді, модеровані панелі та обговорення як із залу, так і від віддалених учасників. Кожна сесія буде спроектована в такому форматі, який найбільше відповідає її темі, наявним експертам і отриманим внескам. Кожна сесія буде настільки інтерактивною, наскільки це можливо і значну частину свого часу матиме для взаємодії з учасниками зустрічі.

Загальні сесії

Всі загальні сесії будуть проводитися у великій залі. Вони будуть проводитися протягом трьох годин, будуть передаватися в реальному режимі часу через Інтернет і будуть супроводжуватися синхронним перекладом на шість мов ООН.

Зміст зустрічей буде мінятися залежно від теми, але може включати:

 • Встановлення рівнів усвідомлення проблеми
 • Опис обсягів теми
 • Дослідження стану теми і того, що слід зробити
 • Обговорення теми у відношенні “перехресних” питань розвитку, підвищення компетентності і свободи слова
 • Обмін думками щодо перспектив у даній темі

Підсумки і огляди

Починаючи з другого дня загальні сесії будуть починатися з одногодинного огляду підсумків попереднього дня роботи. Огляди будуть проводитися у великій залі і будуть передаватися в реальному режимі часу через Інтернет та будуть супроводжуватися синхронним перекладом таким чином доводячи дискусії у секціях до уваги усіх учасників і на всіх мовах ООН.

Засідання секцій

Робота секцій буде зосереджена на окремих темах засідання у Афінах, а також на інших темах, що мають відношення до управління Інтернетом. Секції, на яких розглядатимуться ті ж питання, що і на основному засіданні, будуть рознесені в часі з основним засіданням.

Робота в секціях буде інтерактивною, що дозволить вести відкриту дискусію.

Підготовлені повідомлення

Одним із принципів засідання – надати можливість інтерактивної дискусії до проведення ФУІ і зменшити час, що надається для наперед підготовлених повідомлень. Такі повідомлення є важливими, тому буде надана можливість для відтворення і трансляції всіх підготовлених повідомлень як на місці проведення засідань, так і в онлайні. Кожній делегації і кожній групі зацікавлених сторін буде надана можливість записати 5-хвилинне повідомлення, яке в циклі буде транслюватися у різних місцях форуму. Ці повідомлення будуть доступними на веб-сайті ФУІ як у формі відео, так і в формі документа.

Участь

Засідання буде проходити у відкритому форматі. Усі суб’єкти, акредитовані на ВСІС будуть допущеними. Крім того, інші суб’єкти і окремі особи, що мають підтверджену кваліфікацію і досвід у питаннях управління Інтернетом можуть надати заявки для реєстрації в якості учасників.

Комунікаційні технології / дистанційна участь

Буде надана можливість повного Інтернет-доступу для всіх учасників, які використовують бездротові технології. Буде надана можливість для віддалених учасників використовувати системи негайної передачі повідомлень для надсилання коментарів на засідання. На кожній сесії буде доброволець, який буде проводити моніторинг наперед визначених каналів негайної передачі повідомлень і служитиме посередником для віддалених учасників у їх втручанні.

Електронні журнали

Буде здійснюватися моніторинг електронних журналів (блогів), які будуть писатися про ФУІ, та інформування учасників про ці журнали під час підсумкових сесій в щоденному звіті про блоги.

Плаза

Буде створена Плаза – відкритий простір для демонстраційних проектів. Ця Плаза матиме функцію Вона збирання учасників, полегшуючи обмін досвідом і поширення зразків найкращої практики.

Джерело: http://intgovforum.org/athens_outline.htm

Посилання по темі:

Advertisements
 1. Коментарів ще немає.
 1. No trackbacks yet.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: