Домівка > доступ, сприятливе середовище, інфраструктура > Дойче Телекому наказано “відкритися”

Дойче Телекому наказано “відкритися”

Найбільший європейський оператор телефонних ліній Deutsche Telekom повинен негайно відкрити свою широкосмугову мережу для конкурентів з метою зменшення витрат споживачів. Так визначила Європейська комісія.

21 серпня 2006, Європейська комісія підтримала пропозицію німецького регулятора телекомунікацій Bundesnetzagentur (BNetzA), яка змушує Deutsche Telekom відкрити свою мережу Інтернет для своїх конкурентів.

Розслідування, проведене німецькими властями в кінці 2005 виявили, що компанія має “значну ринкову потужність”, в основному через її відмову надавати новим компаніям, що входять на ринок, доступ до інфраструктури, який би дозволяв їм надавати широкосмугові послуги, такі як високошвидкісний інтернет та телефонія.

Deutsche Telekom в даний час розвиває високошвидкісні послуги VDSL, які можуть переносити набагато більше контенту ніж існуючі мережі. Deutsche Telekom стверджує, що вона потребує ексклюзивного доступу до цієї нової інфраструктури для дого, щоб компенсувати витрату 3 млрд. євро інвестицій.

Хоча Deutsche Telekom загрожує припинити розвиток мережі VDSL, Європейська комісія вважає що жодна інфраструктура не повинна виключатися з зобов’язань про забезпечення доступу.

Комісіонер з питань інформаційного суспільства і медіа Вівіан Редінг (Viviane Reding) сказала: “відкриття європейського широкосмугового ринку для конкуренції приведе до кращих послуг і до нижчих цін інтернет-доступу для споживачів”. Вона вимагає від BNetzA впровадження рішення “без жодних подальших затримок”.

Речник Deutsche Telekom описав цю вимогу Європейської комісії як “класичний випадок надмірного регулювання”.

Джерело: http://www.euractiv.com/en/infosociety/deutsche-telekom-ordered-open/article-157167

Advertisements
  1. Коментарів ще немає.
  1. No trackbacks yet.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: