Форум в Одесі

21-23 серпня 2006 в Одесі пройшов ІІІ Міжнародний симпозіум „Телекомунікації без кордонів”.

Форум, який став вже традиційним, зібрав цього року представників 22 країн світу. У симпозіумі взяли участь науковці, а також ІТ-фахівці 78 телекомунікаційних компаній. Представники науки і бізнесу обговорили питання побудови мереж наступного покоління (NGN) та технології їх підтримки, методи забезпечення інформаційної безпеки, інформаційні технології в е-просторі, проблеми управління проектами та стратегічний менеджмент, а також питання кадрової політики та роботи з персоналом тощо.

Організаторами симпозіуму є Державний департамент з питань зв’язку та інформатизації та Одеська національна академія зв’язку імені О.С.Попова.

Учасників форуму особисто привітали Перший заступник директора Держзв’язку Олександр Романов, представник Управління Бюро розвитку електрозв’язку Міжнародного Союзу Електрозв’язку Жан-Клод Фор. Зачитано вітання від Генерального директора Виконавчого комітету Регіональної співдружності в галузі зв’язку Н.Мухітдінова.

Головною метою симпозіуму є інтеграція науки і техніки на базі світового досвіду. Такі заходи дають можливість учасникам обмінятися досвідом і знайти надійних партнерів в Україні та в інших країнах світу.

Джерело: бюлетень “Звязок та інформатизація”

Advertisements
  1. Коментарів ще немає.
  1. No trackbacks yet.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: