Домівка > доступ, міжнародне співробітництво > Майбутнє Інтернету обговорять у Ризі

Майбутнє Інтернету обговорять у Ризі

Міжнародний семінар країн Балтії та Східної Європи “Інтернет та середовище після ВСІС: посилення діалогу серед зацікавлених сторін” буде проведено 4 жовтня 2006 року в Ризі, Латвія.

Будуть обговорені питання безпеки і стабільності всесвітньої павутини та Інтернету, такі як доступ до баз реєстрації споживачів для цільового визначення та обслуговування користувачів веб-сайтів, принципи запуску нових доменів вищого рівня, брак адрес IPv4, ресурси IPv6 та інше.

Семінар організовано Секретаріатом Міністра з особливих доручень у справах електронного управління Латвійської Республіки у співробітництві зі Всесвітньою корпорацією з призначення доменних імен та номерів (ICANN). Будучи природнім продовженням тих дискусій, що проводилися під час Всесвітнього саміту з питань інформаційного суспільства (ВСІС) відносно майбутньої політики стосовно Інтернету, цей семінар внесе значний вклад в обмін ноу-хау і досвідом в рамках ICANN і серед провідних політиків ЄС, а також національних регуляторів Інтернету і його технічних провайдерів. Робочою мовою семінару є англійська.

В результаті роботи семінару буде прийнято спеціальний документ, який буде внесено на Форум з питань управління Інтернетом, що планується провести в Афінах з 3- жовтня по 2 листопада.

Участь в семінарі може бути цікавою і корисною для представників державних органів, академічних кіл і бізнес-структур України, які залучені до процесів розвитку Інтернету і його доступності, а також окремих осіб, які можуть підтвердити свою високу кваліфікацію.

Детальніша інформації та реєстрація в режимі онлайн:

Advertisements
  1. Коментарів ще немає.
  1. No trackbacks yet.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: