Основні показники ІКТ

Партнерство з питань вимірювання ІКТ для цілей розвитку (The Partnership on Measuring ICT for Development), формально започатковане в Сан Пауло, Бразилія в червні 2004.

Метою партнерства є пристосування та подальший розвиток різних ініціатив, спрямованих на збільшення доступності показників ІКТ на національному, регіональному та міжнародному рівнях. Партнерство є відкритою основою для координації поточної та майбутньої діяльності, створення узгодженого та структурованого підходу до для розробки показників ІКТ у глобальному масштабі, і особливо у країнах, що розвиваються.

В якості партнерів увійшли МСЕ, ОЄСР, ЮНКТАД, Інститут статистики ЮНЕСКО, чотири регіональних комісії ООН (ECA, ECLAC, ESCAP, and ESCWA), Спеціальна робоча група ООН з питань ІКТ, а також Світовий банк. Деякі національні статистичні органи розвинутих також країн є членами і роблять свій внесок у партнерську діяльність надаючи експертну оцінку та поради національним статистичним органам з країн що розвиваються, а також шляхом передачі знань в таких областях як методології і програми статистичних обстежень.

Цілями партнерства є:

  • Досягнення домовленості щодо спільного переліку основних показників ІКТ, який був би взаємно гармонізований та узгоджений на міжнародному рівні, і становив би основу для бази даних статистики ІКТ.
  • Підвищення можливостей національних статистичних органів у країнах, що розвиваються і підвищення компетентності для розробки програм збору статистики з питань інформаційного суспільства, які базувалися б на міжнародно узгоджених показниках.
  • Розробка всесвітньої бази даних показників ІКТ і забезпечення її доступності через Інтернет.

Документи

Посилання

Advertisements
  1. Коментарів ще немає.
  1. No trackbacks yet.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: