Домівка > підвищення компетентності > Україна – партнерство уряду та бізнесу у сфері інформатизації оcвіти

Україна – партнерство уряду та бізнесу у сфері інформатизації оcвіти

Київщина

Наприкінці серпня кожного року в усіх областях України проводяться традиційні конференції керівників навчальних закладів. В серпні минулого року у роботі педагогічного форуму в Київській області взяли участь Голова Верховної Ради Олександр Мороз та Міністр освіти та науки Станіслав Ніколаєнко, тож питання, що обговорювались на ньому, отримали широке висвітлення у ЗМІ. Однією з головних тем обговорення стала проблема комп’ютеризації і підключення до мережі Інтернет шкіл регіону.

Як було заявлено, до кінця 2006 року до мережі Інтернет мала бути підключена кожна друга школа Київської області. Впродовж 2005-2006 років галузевий бюджет Київщини щороку зростає більш ніж на 200 тисяч гривень, проте матеріально-технічна база освітянської сфери гостро потребує оновлення. Це, зокрема, продовження комп’ютеризації, оснащення кабінетів фізики, хімії, біології та ін. сучасним шкільним обладнанням.

Корпорація Іntel і компанія Alternet, що надає послуги безпроводового доступу в Інтернет за технологією WіMAX, у грудні 2006 року запустили пілотний проект з підключення шкіл до Інтернету в Київській області. Про це повідомила прес-служба компанії Іntel.

Комерційну мережу на базі технології WіMAX, доступ в Інтернет одержали наступні навчальні заклади Києво-Святошинського району: дві сільські загальноосвітні школи – у с. Шпитьки та с. Петропавлівка-Борщагівська, а також дві міські школи – середня школа №5 та Києво-Святошинська районна класична гімназія у м. Боярка.

Харків

Харківська міська рада 5-го скликання на своїй 10-й сесії 27 грудня вирішила виділити 1,55 мільйони гривень на інформатизацію закладів освіти у 2007 році.

За таке рішення одноголосно проголосувало 80 присутніх на сесії депутатів (у складі міськради 100 депутатів). Даним рішенням, зокрема, виділено 579,3 тисячі гривень на придбання комп’ютерної техніки, 300 тисяч гривень – на придбання мультимедійного устаткування, 294,5 тисячі гривень – на оплату послуг провайдерів Інтернет, 162,4 тисячі гривень – на придбання ліцензійного програмного забезпечення.

Одеса

У серпні минулого року на щорічній освітянській конференції в Одесі заступник начальника міськуправління освіти та науки Ігор Перлин розповів про цікаве нововведення. До кінця 2006 року всі школи Одеси мали бути об’єднані єдиною комп’ютерною мережею. „Комп’ютерне нововведення дозволить вчителям обмінюватися інформацією, а батькам дізнаватися, що відбувається в школі, – зазначив він. – На сайтах шкіл можна буде також вивішувати електронні журнали з оцінками учнів”.

Крім того, через сайт Одеського міського управління освіти можна надіслати запит чи листа керівництву міськуправління.

Джерело: дайджест “Телекомунікації України

Advertisements
  1. Коментарів ще немає.
  1. No trackbacks yet.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: